Stosując płynny chlorofil będziesz jeść mniej

szklanka-phytolifeUtrzymanie prawidłowej wagi i skuteczny proces chudnięcia to zadanie nie do wykonania bez sprawnego i czystego układu pokarmowego.

Odpowiednia ilość  chlorofilu przyspiesza proces pozbywania się zaległych resztek pokarmowych, poprawia pracę jelit i  florę bakteryjną a także ogranicza zaparcia i gazy.

O stwierdzonej przez naukowców, oczyszczającej i odkwaszającej roli chlorofilu Phytolife pisaliśmy już nie raz, choćby tutaj.

Natomiast wyniki przeprowadzonego kilka lat temu badania wykazały, że osoby spożywające wysoko węglowodanowe posiłki uzupełnione chlorofilem z tylakoidów czuły się dłużej najedzone i rzadziej sięgały po kolejne porcje. Efekt hiperglikemii po spożyciu posiłku został w znacznej mierze ograniczony.

Wynik tego badania sugeruje zatem, że dodatek dietetyczny chlorofilu z tylakoidów może wspomóc wysiłki zmierzające do zmniejszenia spożycia pokarmów i zapobiegania wyrównawczemu „dojadaniu” w dalszej części dnia, co może istotnie pomóc w zmniejszeniu masy ciała w czasie.

Nie od dziś wiadomo też, że picie wody zmniejsza łaknienie, wydaje się więc, że najlepiej stosować chlorofil w postaci dobrej wody z jego dodatkiem.

4 myśli nt. „Stosując płynny chlorofil będziesz jeść mniej

 1. Aldona 288

  Czy to prawda, że można pić phytolife nierozcieńczane, tak prosto z butelki? Ja nie lubie pic duzo wody, wolałabym wypic od razu wiecej. Można tak?

  Odpowiedz
 2. halinosek

  uwaga na phytolife od handlarzy z allegro i sklepików z ceneo!! kupiłam to od jednego i oczywiście jest przeterminowane a date starł z butelki i nakleil inną!!! nie kupujcie u tych dziadów!! lepiej nawet doplacić te 10 czy 20 zlotych i kupić u dystrybutora bo jest pewnosć ze to jest śweże i na 100% orginalne.

  Odpowiedz
 3. bert

  nie wolno kupować tam, gdzie mają zielone butelki. takie butelki były rok temu a to oznacza, że czego by nie napisał handlarz, jego phytolife jest stary! cena może być zachęcająca ale naprawdę nie radzę.

  Odpowiedz
 4. dorcia43

  jak kogoś stać to polecam essential greens tej firmy. ma duzo lepszy sklad, super smak i do tego jest gotowy w saszetkach. nie trzeba nic rozrabiac w wodzie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *